„Sandrauga“ atstovas Seimo rinkimuose

2016-09-26 a3

Artėjančiuose LR Seimo rinkimuose Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“ turės savo kandidatą. Kęstutis Juknis kandidatuoja Antikorupcinėje N. Puteikio ir K. Krivicko koalicijoje 8-uoju sąrašo numeriu.

Darbo kodeksas visiškai sukompromitavo ne tik Vyriausybę, bet ir tikėjimą visa politine Lietuvos sistema ir demokratijos principų galiojimu.  Politinės partijos savo pavadinimuose ir programose deklaruojančios „rūpestį žmogumi“, t.y. socialinę atsakomybę, pademonstravo net nenutuokiančios kas tai yra, jau nekalbant apie „sėdėjimą stambiojo verslo piniginėje“.

Po Darbo kodekso priėmimo reikia ne tik šiuo klausimu „kažką daryti“ žadančių politinių partijų ar pavienių politikų, bet ir realią dirbančiųjų situaciją išmanančių ir profesionaliai juos atstovaujančių žmonių.

Todėl būtina, kad Seime atsirastų socialine, teisinės, bet ne teisminės valstybės politika besirūpinančių žmonių, atėjusių iš nevyriausybinių, ne pelno siekiančių organizacijų ir  profesinių sąjungų. Dėl šios priežasties LPS „Sandrauga“ kviečia palaikyti Seimo rinkimuose kandidatą Kęstutį Juknį, kuris pakviestas į Antikorupcinę N. Puteikio ir K. Krivicko koaliciją.

Minėtoje koalicijoje kandidatuoja ir klaipėdietis R. Tamošauskas (13), A. Kavaliauskaitė (45), V. Baltutis (52), J. Keburienė (70). Įstatymų leidybą ir kontrolę turi įtakoti tie, kurie visuomet buvo buvo ištikimi žmonėms, todėl raginame prisidėti prie jų išrinkimo. Juk, „tikra beprotybė balsuoti už tuos pačius ir tikėtis kitokio rezultato“.

LPS „Sandrauga“ inf. Rinkimų agitacija.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *