Nauji rinkimai – naujos prošvaistės?

2016-10-24Person voting

Nors rinkimai ir baigti, nėra iki galo aiški būsimosios koalicijos sudėtis. Vargu, ar politinės ideologijos ir šiame parlamente taps svarbios, tačiau partinė spalva Lietuvos profesinei sąjungai „Sandrauga“ ir nėra svarbi. Užtat Darbo kodeksas yra.

Nesame linkę daryti išankstinių preferencijų, tačiau nenorėtumėme matyti žmonių, balsavime dėl naujojo Darbo kodekso pasisakiusių „už“ jo priėmimą. Galime pasidžiaugti, kad daugiau nei pusė iš šių žmonių (41 iš 74) į 2016-2020 metų Seimą nebuvo išrinkti. Sumažėjo ir „prieš“ įstatymo priėmimą pasisakiusių skaičius – iš 39-ių balsavusių, į naująjį Seimą nepateko 15. Ar galime pasitikėti naująja dauguma šiuo klausimu, parodys artimiausi darbai, kurių visos Lietuvos profesinės sąjungos taip laukia.

Remdamasi programomis, „Sandrauga“ iš naujųjų politinių jėgų tikisi daugiau dėmesio bendruomeninėms bei ne pelno siekiančioms organizacijoms, švietimui, sveikatos apsaugai ir kitoms socialinės apsaugos sferomis, tačiau svarbiausias uždavinys išlieka – nepadaryti panašių klaidų, dėl kurių praėjusi vyriausybė ir liko „praėjusia“. Tikimės, kad būsima vyriausybė neužmirš dirbančiųjų interesų ir sugebės veiksmingai pasipriešinti pelno ir tik pelno siekiančiai ideologijai.

Paulius

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *