Šiemet darbdavys buvo geras? Pagirk!

2017-04-12 358H

Dirbate socialiai atsakingoje įmonėje, kurioje galioja kolektyvinė sutartis, tad norisi paploti darbdaviui per petį? Iki balandžio 21 d. galima patiekti paraiškas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos rengiamam Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimui.

Pradėtas paraiškų teikimas Nacionaliniams atsakingo verslo apdovanojimams. Jais bus pagerbtos pažangiausios įmonės, 2016 m. nuveikusios daugiausiai darbų įmonių socialinės atsakomybės srityje ir labiausiai prisidėjusios prie socialinės atsakomybės principų plėtojimo verslo sektoriuje, skelbia konkursą organizuojanti Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM).

Nominacijos teikiamos trijose kategorijose „Metų darbovietė 2016“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė 2016“, „Metų aplinkosaugos įmonė 2016“, atskirai apdovanojamos labai mažos, mažos ar vidutinės įmonės; didelės įmonės; tarptautinės įmonės ar jų filialai bei atstovybės Lietuvoje.

Sveikintina, kad pagaliau atkreiptas dėmesys ir į vienus opiausių, tačiau vis dar retai sprendžiamus lygių galimybių klausimus. Šiais metais taip pat bus įteikti papildomi apdovanojimai už 2016 m. pasiekimus moterų ir vyrų  lygybės bei neįgaliųjų integracijos srityse.

Nacionalinis  atsakingo verslo  apdovanojimas – tai kasmetinė valstybės institucijų iniciatyva Lietuvoje, kuria siekiama didinti žinomumą apie įmonių socialinės atsakomybės naudą verslui, valstybei ir kiekvienam individui bei skatinti šalies įmones diegti socialinės atsakomybės principus savo veikloje.

Rūta Geležinė, SADM inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *