Posūkis VĮ „Automagistralė“ darbuotojų atlyginimų paieškoje

posukis2017-05-28

Antradienį, gegužės 30 d., Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis ir teisininkai organizuoja susitikimą LR Susisiekimo ministerijoje dėl VĮ „Automagistralė“ jau kelerius metus įmonės kelininkams už darbą naktimis, švenčių dienomis ir viršvalandžiais neišmokamų atlyginimų.

Susisiekimo ministerijoje „Sandraugos“ atstovai pateiks savo siūlomus situacijos sprendimo būdus ir argumentus, kaip taikiai spręsti susidariusią kritinę situaciją šioje visų darbuotojams priklausančių atlyginimų neišmokančioje valstybės įmonėje.

Šiuo metu jau paruošta daugiau nei 70 ieškinių Darbo ginčų komisijai dėl atlyginimų naktimis, švenčių dienomis ir viršvalandžiais priteisimo. Ieškinius pasirašė įvairiose Lietuvos vietovėse veikiančiose meistrijose dirbantys VĮ „Automagistralė“ kelininkai.

Vertinant turimus duomenis ir išnagrinėjus darbuotojų reikalavimus, „Sandraugos“ teisininkų nuomone, akivaizdu, jog pats priimtiniausias ir optimaliausias sprendimas sprendžiant susidariusią padėtį yra kuo greitesnis darbuotojams priklausančių atlyginimų išmokėjimas.

Susisiekimo ministerijoje antradienį vyksiančiame susitikime šis faktas ir bus akcentuojamas. „Sandrauga“ pabrėžia, kad svarbiausia ieškinius pateikusiems VĮ „Automagistralė“ darbuotojams – pradėti grąžinti išmokas, neužsisukant teismų karuselėje, iš kurios naudos turėtų tik advokatų kontoros.

LPS „Sandrauga“ inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *