Į teismą paduotas „Gyvenimas per brangus“ solidarumo tinklo narys

temide2017-06-20

Kai reikalaujame teisių darbe – mus išmeta į gatvę.

Kai reikalaujame teisių gatvėje – mus paduoda į teismą.

#GyvenimasPerBrangus

 

Birželio 21 d., 9:30 Kauno apylinkės teisme (Laisvės al. 103), 108 salėje prasideda rezonansinė-administracinė byla. Visai šalia „Sandraugos“ – darbuotojams organizuotis neleidęs ir algą nuvogęs makaronų ir picų restoranas „Casa Della Pasta“ už protestus padavė į teismą vieną iš „Gyvenimas per brangus“ Solidarumo tinklo narių.
#gyvenimasperbrangus idėjas palaikanti „Sandrauga“ praeitais metais kartu protestavo prie Vyriausybės – reikalauta, kad Prezidentė nepasirašytų Darbo kodekso.
„Gyvenimas per brangus“ kviečia visus galinčius JAU RYTOJ kartu sudalyvauti ir palaikyti atsakovą viešame teismo posėdyje, taip pat dalintis šiuo kvietimu su kitais siekiant kuo didesnio rezonanso ir visuomenės dėmesio pačioje Kauno širdyje klestinčiai socialinei neteisybei.

Rytoj Kauno miesto apylinkės teismo nagrinėsimos bylos objektas – protestas, kuriame neva dalyvavo daugiau nei 15 žmonių. Atsakovui numatyta bauda – 370 eurų, t.y., 35 eurais daugiau, nei mėnesinis minimumas „į rankas“.

Daugiau informacijos apie „Casa Della Pasta“ istoriją – gyvenimasperbrangus.lt

Ką daryti situacijoje, kurioje, protestuodamas dėl neišmokėto minimalaus mėnesinio atlyginimo, rizikuoji gauti baudą, didesnę nei alga? Mūsų atsakas – solidarumas. Solidarumą #gyvenimasperbrangus idėjoms pademonstruoti galite šiais būdais:
–  Sudalyvauti viešame teismo posėdyje. Prieš šaltą instituciją stovėti daug smagiau, kai teismo salėje nebelieka vietos atsisėsti.
– Pasidalinti šiuo kvietimu su kitais, paviešinti jį savo „facebook“ paskyroje, susisiekti su pažįstamais žurnalistais ar teisininkais.

„Gyvenimas per brangus“ Solidarumo tinklas ir LPS „Sandrauga“ dėkoja už palaikymą.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *