Svarbu „Automagistralės“ darbuotojams – dėl piniginių išmokų

darbo ginčai2017-07-11

„Sandrauga“ vakar vakare dar kartą apsilankė VĮ „Automagistralė“ būstinėje Vievyje, kur buvo pasirašytos dar 21 darbuotojo taikos sutartys. Jie per 3 darbo dienas irgi sulauks pirmųjų piniginių išmokų, kurias pažadėta išmokėti atskirai nuo darbo užmokesčio. Tačiau pirmajai bangai „per neapsižiūrėjimą“ piniginės išmokos grąžinant buvo suplaktos su atlyginimu.

Su VĮ „Automagistralė“ buvo tartasi, kad išmokos už viršvalandinį darbą bus mokamos atskirai nuo atlyginimų. Vis dėlto, vakarykščiame susitikime profesinei sąjungai buvo pranešta, jog dėl buhalterinių niuansų pirmąją išmokų bangą sudarantys 28 „Automagistralės“ darbuotojai grąžinamų pinigų pirmosios dalies sulauks kartu su atlyginimais, kurie bus sumokėti per šiandien ir rytoj.

Antrajai Taikos sutartis pasirašiusių darbuotojų grupei, kurią sudaro 21 kelininkas, išmokos jau turi ateiti taip, kaip buvo tartasi iš anksto. Jų darbo ginčai Darbo ginčų komisijos yra perkelti iš šiandienos į kitą trečiadienį, liepos 19 d., tačiau ši šiandien Taikos sutartis pasirašiusių darbuotojų dalis savo pirmųjų piniginių išmokų sulauks jau per ateinančias 3 darbo dienas . Dar viena dalis Darbo ginčų  ir Taikos sutarčių pasirašymas numatytas šį ketvirtadienį, liepos 13 d.

„Sandrauga“ perspėja ir prašo kiekvieną, kuris gaus padidintas, nei įprastas darbo užmokestis, sumas, būtinai pasiimti atlyginimo lapelius. Juose turi būti matoma nuo atlyginimo atskira dalimi atskirta pirmosios išmokos suma. „Sandrauga“ sulaukė daug skambučių dėl priklausančių išmokų sumų, tačiau primena, jog su kiekvienu darbuotoju bus susisiekta atskirai ir suderinta, ar jis nori pasirašyti Taikos sutartį siūloma suma, ar toliau ruošiasi dalyvauti darbo ginčuose.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *