Kviečiame jungtis kelininkus!

kelio darbai2017-07-27

„Sandraugą“ pasiekė žinios, kad ir kitose Lietuvos regioninėse kelių priežiūros įmonėse vyrauja tos pačios problemos kaip VĮ „Automagistralėje“. Iš jų aktualiausias yra neapmokėtų viršvalandžių klausimas. Savo teises ginti ir pinigus už viršvalandžius atgauti siekiančius kelininkus prašome susisiekti su profsąjunga „Sandrauga“ tel.: 8 37 206597 ir 8 655 85311.

Profesinė sąjunga „Sandrauga“ perspėja įvairių Lietuvos regioninių kelių priežiūros įmonių darbuotojus, kad artėjanti reorganizacija jų problemų neišspręs, o neapmokėti viršvalandžiai po įmonių sujungimo į vieną „Kelių priežiūros“ įmonę gali paprasčiausiai pradingti.

Sėkmingai išspręsta VĮ „Automagistralės“ darbuotojų už 3 metus nesumokėto atlyginimo byla skatina kelininkus iš visos Lietuvos kolektyviai jungtis į profsąjungą „Sandrauga“ ir ginti savo teises kartu.

Kviečiame įvairių regioninių įmonių vairuotojus-kelio darbininkus, traktorininkus-kelio darbininkus, sargus ir apsaugos darbuotojus peržiūrėti savo darbo sąlygas ir kritiškai žvelgti į pareiškimus, kad po reorganizacijos jų atlyginimai augs, o darbo sąlygos gerės.

Jau daugiau nei 130 VĮ „Automagistralė“ darbuotojų iš Vievyje, Širvintose, Ariogaloje, Pagrybėje ir Endriejave veikiančių meistrijų džiaugiasi pinigais, kuriuos Darbo ginčų komisijoje padėjo išsireikalauti „Sandrauga“.

Dabar prieš kelių priežiūros įmonių reorganizaciją – geriausias laikas solidariai jungtis prie profesinės sąjungos ir užsitikrinti profesionalią savo teisių gynybą bei atstovavimą, kilus ginčams dėl atlyginimo. Pažymime, kad narystė „Sandraugoje“ yra nematoma, todėl jūsų darbdavys nesužinos apie priklausymą profsąjungai.

Savo teises ginti ir pinigus už viršvalandžius atgauti siekiančius kelininkus prašome susisiekti tel.: 8 37 206597 ir 8 655 85311.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *