Pirmas Pirmininkavimo renginys- darbo santykių problemų reguliavimui aptarti

2013-06-13

Rytoj Vilniuje prasideda pirmininkavimo Europos sąjungoje renginių maratonas. Pirmasis renginys skirtas darbo santykių problemų reguliavimui.

Delegatai iš 28 valstybių narių, Europos komisijos ir Norvegijos aptars darbo santykių srityje nuveiktus darbus, iškylančias problemas ir galimus planus ateičiai.

Susitikime Europos Komisija apžvelgs teisės aktų tinkamumą dėl darbuotojų informavimo ir konsultavimo, pristatys 2013 metų veiklos ataskaitą darbo santykių ir socialinio dialogo srityse, aptars galimybes efektyviau kovoti su nedeklaruotu darbu, stiprinant valstybių narių glaudų bendradarbiavimą.
Taip pat bus apžvelgti pirmieji laikinųjų įdarbinimo įmonių veiklos rezultatai valstybėse narėse. Valstybės narės ketina pristatyti ir savo valstybėse įgyvendinamas naujoves darbo santykių srityje.
Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai susitikimo dalyvius supažindins su mūsų šalies pirmininkavimo ES Tarybai prioritetais. Socialinės apsaugos ir darbo srityje Lietuva akcentuos dėmesį žmogui augančioje Europoje, įsidarbinimo galimybių didinimą, ypač jaunimui, užtikrinant adekvačią darbuotojų apsaugą ir teises, stiprinant socialinę dimensiją bei užtikrinant faktinių moterų ir vyrų lygiateisiškumą ir lygias galimybes.

Informuoja Socialinių apsaugos ir darbo ministerija

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *