Kauno apskr. VPK planuojamos naikinti kai kurios pareigybės

Kauno vpk2018-02-08

„Sandrauga“ kartu su kitomis Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus ir darbuotojus atstovaujančiomis profsąjungomis neseniai sudarė Jungtinę atstovybę. Šiuo žingsniu siekiama dar kokybiškiau atstovauti ir ginti savo narius. Kauno apskr. VPK vadovybė paskelbė jau kitą savaitę organizuojanti susitikimą su Jungtinės atstovybės nariais ir Valdymo organizavimo bei Dokumentų valdymo darbuotojais, nes šių skyrių pareigybės jau vasarą bus naikinamos.

Kauno apskr. Vyriausiasis policijos komisariatas informuoja, kad laukiančių atleidimų priežastis – apskričių vyriausiųjų policijos mokisariatų valdymo organizavimo ir dokumentų valdymo padalinių veiklos tobulinimo programa. Pagal ją, vadovaujantis Plano 3 p., Kauno apskr. VPK Valdymo organizavimo skyriaus ir Dokumentų valdymo skyriaus pareigybės bus naikinamos nuo 2018 m. birželio 15 dienos.

Vis dėlto, Jungtinę atstovybę sudarančioms profesinėms sąjungoms pranešta, kad darbuotojai, kurie atitiks pareigybių aprašymuose nustatytus specialius reikalavimus, nebus atleidžiami. Vienu iš atrankos kriterijų rašte dėl rengiamo susitikimo nurodomas išsilavinimas. Dėl Kauno apskr. VPK Valdymo organizavimo ir Dokumentų valdymo skyrių darbuotojų darbo sąlygų pakeitimo ar galimo atleidimo iš tarnybos kitos savaitės pradžioje vyksiančiame susitikime su Jungtine profesinių sąjungų ir bus konsultuojamasi.

Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Valdymo organizavimo skyriuje dirba 14 darbuotojų (visi karjeros valstybės tarnautojai). Tuo tarpu Kauno apskr. VPK Dokumentų valdymo skyriuje šiuo metu darbuojasi net 54 darbuotojai, iš kurių 3 yra karjeros valstybės tarnautojai ir 51 darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartis. Visus juos ir žada paliesti pertvarka.

LPS „Sandrauga“ inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *