Teisme apginti valstybės tarnautojo interesai

Edita2018-02-12

Sveikiname Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ teisininkę Editą Kurklietytę laimėjus dar vieną bylą! Šį kartą administraciniame teisme patenkintas skundas dėl valstybės tarnautojo metinės tarnybinės veiklos vertinimo. Profesinės sąjungos nariui teisme buvo panaikintas neobjektyvus Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas dėl veiklos vertinimo.

Buvimas „Sandraugos“ nariu valstybės tarnautojui M. S. atsiėjo su kaupu, nes teisme valstybės tarnautoją atstovavo kvalifikuota ir itin profesionaliai pareigūnų bei valstybės tarnautojų interesus teismuose ginanti bei atstovaujanti „Sandraugos“ teisininkė Edita Kurklietytė. Jos pastangomis parengtas visapusiškas ir išsamus skundas leido Kaišiadorių rajono savivaldybės tarnautojui M. S., laimėti bylą prieš savo rajono savivaldybės administraciją ir panaikinti subjektyvų metinės tarnybinės veiklos vertinimą.

„Sandraugos“ teisininkai ir advokatai iš bylų praktikos puikiai žino, kaip sudėtinga laimėti tokio pobūdžio bylas, kadangi itin sunku pasiekti ir įrodyti neadekvatų vertinimo komisijos darbą. Tam būtinos specifinės teisės žinios ir praktika, atstovaujant valstybės tarnautojus. Pasak byloje sėkmingai profesinės sąjungos narį atstovavusios „Sandraugos“ teisininkės Editos Kurklietytės, teisės aktai nereglamentuoja vertinimo, o tik numato bendrąsias taisykles.

„Dėl šios priežasties teisinis atstovavimas tokiose bylose dažnai yra sudėtingas ir didelio įdirbio reikalaujantis procesas, nes veiklos vertinimo neteisingumą darbuotojo atžvilgiu įrodyti esti nelengva dėl dalyko subjektyvumo ir vertinimo kriterijų pačiam vertinimui stygiaus“, – situaciją apie atstovavimą tokio pobūdžio bylose komentavo profesinės sąjungos „Sandrauga“ teisininkė Edita Kurklietytė.

Primename, kad LPS „Sandrauga“ teisininkai ir advokatai nemokamas teisines konsultacijas vykdo kiekvieną ketvirtadienį nuo 15 val. Norinčius konsultuotis darbo ir nedarbo klausimais kviečiame aktyviai registruotis iš anksto, nes laisvos vietos kasdien sparčiai tirpsta. Registracija el. paštu info@sandrauga.lt ir telefonais: 8 37 206597 ir 8 655 85311.

LPS „Sandrauga“ inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *