Kviečiame prisidėti prie „Sandraugos“ veiklos skiriant 2% pajamų mokesčio

2 proc.2018-04-17

Artėja termino pabaiga, kai dar galima paskirti 2 proc. savo pajamų mokesčio paramos gavėjams, tarp kurių yra ir dirbančiųjų interesus visoje Lietuvoje ginanti profesinė sąjunga „Sandrauga“. Vis dar nepaskyrusiuosius 2 proc. paramos „Sandraugai“ kviečiame tai padaryti jau dabar!

2 procentų pajamų mokesčio paramos dalį Lietuvos profesinei sąjungai „Sandrauga“ gali skirti tiek esami nariai, tiek nenariai. Jūsų 2 proc. pajamų mokesčio prisidėjimas prie profesinės sąjungos veiklos padės „Sandraugai“ toliau vystyti sėkmingą savo narių dirbančiųjų teisių gynybą bei atstovavimą taip pat parems profesinės sąjungos teisės specialistų kiekvieną ketvirtadienį vykdomą nemokamo teisinio konsultavimo iniciatyvą įvairiais darbo ir nedarbo klausimais. Į nemokamas teisines konsultacijas gali registruotis ir nenariai, taip pat jau esamų narių artimieji.

Prašome sau nieko nekainuojančia 2 proc. parama prisidėti profesinės sąjungos veiklos ir tai pakviesti padaryti savo bendradarbius, kolegas bei šeimos narius. 2 proc. skyrimo instrukciją galite rasti čia: http://www.sandrauga.lt/kaip-skirti-2-paramos-profesinei-sajungai-sandrauga. Dėl tuščių 2 proc. paramos skyrimo blankų kviečiame kreiptis tiesiai į „Sandraugą“, kuri suteiks visą informaciją dėl paramos skyrimo.

Primename, kad nenumaldomai artėja termino pabaiga, kai dar galima paskirti 2 proc. savo pajamų mokesčio. Raginame tai padaryti kuo greičiau, nes paskui jau gali būti per vėlu patiems betarpiškai prisidėti prie jus atstovaujančios profesinės sąjungos „Sandrauga“ veiklos.

Dėkojame už jūsų paramą!

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *