PEDAGOGŲ SUSITIKIMAS SU SEIMO NARE AUŠRA MALDEIKIENE

2016-06-27

Pirmadienį, birželio 25 d., LPS „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis kartu su  profesinės sąjungos darbuotojais dalyvavo viešame susitikime. Delegacija atvyko į Kauno viešąją biblioteką pasiklausyti Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojos, seimo narės A. Maldeikienės nuomonės dėl etatinio mokytojų apmokėjimo, mokesčių reformos, viešojo sektoriaus finansavimo, žinoma paliečiant ir kitas aktualias šių dienų temas.36266331_2513451248680567_4862765481519480832_n

Susitikimo metu A. Maldeikienė klausytojams atskleidė, kad kai bus priiminėjamas etatinis mokytojų darbo apmokėjimo įstatymo projektas, ji tikrai nebalsuos „už“. Tačiau pridūrė, kad su malonumu išklausys kitų kolegų argumentus. „Galbūt kolegų ar kitų seimo narių labai svarūs argumentai galėtų kažkaip pakeisti ar bent turėti įtakos mano nuomonės pasikeitimui“, – drąsiai kalbėjo A. Maldeikienė.

Diskusijai artėjant į pabaigą LPS „Sandrauga“ pirmininkas K. Juknis pašnekovei pateikė klausimą, dėl mokytojų darbo etatinio apmokėjimo. Pirmininkas norėjo sužinoti, kaip tai paveiks regionus, mažesnius miestelius ir ar ši nauja strategija bus aktuali ir neigiamai nepaveiks pedagogų? Tačiau K. Jukniui beformuluojant klausimą, seimo narė nesidrovėdama ji pertraukė ir pateikė atsakymą, kuris, deja, buvo ne visai susijęs su pagrindiniu K. Juknio klausimu.

36276965_2513451285347230_3754363284325662720_n

Susitikimas su seimo nare truko beveik vieną valandą. Per tokį trumpą laiko tarpą pasakyta buvo labai daug. Tačiau, susitikimas su Aušra Maldeikiene paliko dvejopą įspūdį. Vieną vertus, pašnekovės, kaip paprasto žmogaus, yra labai įdomu klausytis ir su ja diskutuoti. Ji ambicinga, energinga, jos kalba aiški, su daugybę minčių šuolių, tačiau „užkabinanti“. Tačiau iš kitos pusės, žmogui, svarstančiam apie šalies prezidento postą ir norinčiam vadovauti valstybei argi užtenka tik ekonominio išsilavinimo ir iškalbingumo?

Paklausta, koks būtų prioritetinis darbas, jeigu Lietuvos piliečių būtų išrinkta LR prezidente, A. Maldeikienė patikino: „pirmoje vietoje švietimas ir švietimo sistemos reforma“. Įdomu tai, kad didžioji dalis žmonių, kurie susirinko pasiklausyti A. Maldeikienės buvo pedagogai ir mokyklų darbuotojai. Įdomu, sutapimas tai ar ne, kad ji prakalbo apie švietimo reformas…

LPS „Sandrauga“ inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *