Monthly Archives: gruodžio 2012

Sveikinimas artėjančių švenčių proga

2012-12-21 Mielieji, Uždekime žvakes ir tyliai prisilieskim Prie Švento Kūčių stalo vakare. Be pykčio, be skriaudos Su tyluma susėskim Ir taip kaskart, kasdien ir visada. Tesklinda šiluma Ir į kasdienę būtį Ateidami visi – savi ir svetimi, Uždekime širdy po … Continue reading

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Įvyko atrankos

2012-12-18 Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate įvyko atrankos į Nusikaltimų tyrimo skyriaus Nusikaltimų nuosavybei tyrimo poskyrio vyresniojo tyrėjo bei tyrėjo pareigas. Atrankos komisijoje dalyvavo Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ atstovė Živilė Čeplauskė.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Alytaus apskrityje įvyko atrankos

2012-12-14 Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ atstovė Živilė Čeplauskė dalyvavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atrankų į aukštesnes pareigūnų pareigas komisijose. Bendru komisijos vertinimu atrankas laimėjo:

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Paskaita ISM Verslo ir ekonomikos universitete

2012-12-13 ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto docentės dr. R.Alonderienės kvietimu Lietuvos profesinės sąjungos pirmininkas K. Juknis skaitė paskaitą studentams apie profesinių sąjungų misiją, reikšmę ir svarbą.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Sveikiname!

2012-12-10 2012-12-08 Alytuje esančiame muzikiniame, pramogų ir laisvalaikio klube „Voro fortas“ buvo suorganizuotos 9-asis Vytauto Grigaravičiaus kovų turnyras „Kovos 2012“. Šis renginys laikui bėgant tapo didelio masto turnyru. Džiaugiamės ir nuoširdžiai sveikiname puikiai pasirodžiusią savo narę- daugkartinę Lietuvos Respublikos dziudo … Continue reading

Posted in Uncategorized | Leave a comment