Monthly Archives: birželio 2013

Alytaus apskrities VPK tarėsi dėl esminių probleminių klausimų Alytus apskrities pareigūnų veikloje

2013-06-20 2013 m. birželio 19d., 10 val. Druskininkų policijos komisariate vyko Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Alytaus aps. VPK) pasitarimas, į kurį siekiant socialinio dialogo, buvo pakviesti ir profesinių sąjungų atstovai.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Ar vis gi sumažės nedarbas Lietuvoje?

2013-06-19 Seimo politikai, net ir priklausantys valdančiajai daugumai, nepatenkinti, kad Vyriausybės institucijos iki šiol neturi aiškaus plano, kaip bus mažinamas nedarbas Lietuvoje, kuriamos naujos darbo vietos.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate įvyko atrankos į aukštesnes pareigūnų pareigas

 2013-06-18  Šiandien Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas organizavo atrankas į statutinių valstybės tarnautojų pareigas, atrankos rezultatai lėmė:

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Birželio 13d. seimas priėmė Profesinių sąjungų įstatymo pakeitimus

 2013-06-17 Seimas priėmė Profesinių sąjungų ir Civilinio kodekso pakeitimus.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Lietuvos pirmininkavimo prioritetai socialinės apsaugos srityje- geresnės užimtumo galimybės, ypatingą dėmesį skiriant jaunimui ir geresnė darbuotojų apsauga

2013-06-17 Birželio 16 dieną įvyko pirmasis SADM organizuotas Lietuvos pirmininkavimui ES Tarybai skirtas susitikimas. Kuriame delegatai iš 27 valstybių narių, Europos Komisijos ir Norvegijos aptarė darbo santykių reguliavimo problemas. Pagrindiniai prioritetai, kurie buvo išskirti, tai- geresnės užimtumo galimybės, ypatingą dėmesį … Continue reading

Posted in Uncategorized | Leave a comment