Monthly Archives: balandžio 2016

Dirbantys tėvai – geriausias saugiklis vaikams nuo skurdo

2016-04-30 Vaikai dvigubai dažniau nei suaugusieji susiduria su rizika gyventi skurde. Labiausiai nuo skurdo apsaugoti yra vaikai, augantys dviejų dirbančių žmonių šeimose. Tačiau Lietuvoje  vienas iš dešimties vaikų gyvena skurde, net ir jei abu tėvai dirba.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Protesto akcija „Už didesnius atlyginimus ir vaikų svajonių išsipildymą“

2016-04-29 LPS „Sandrauga“ dalyvo protesto akcijoje „Už didesnius atlyginimus ir vaikų svajonių išsipildymą“. Ja klausiama:  „Jautiesi europiečiu? Jei taip, tai kodėl dėl didesnio atlyginimo turi emigruoti į kitas Europos šalis?“

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Solidarumas permainų metu: Ar Seime svarstomas „Socialinis modelis“ leidžia švęsti gegužės 1-ąją?

2016-04-27 Šiandien vyko Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ organizuojamas renginys, skirtas pažymėti artėjančią Gegužės 1-ąją.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Pirmą 2016 ketvirtį dirbo daugiau jaunimo

2016-04-26 Pirmasis šių metų pusmetis buvo sėkmingas jaunimui: fiksuotas mažesnis nei ankstesniais metais nedarbas, skelbia Lietuvos darbo birža. Per šį laikotarpį daugiau nei pusė – 57.5 proc.  jaunų bedarbių rado darbus. 

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Prakalbta apie biudžetinių įstaigų darbuotojų atlyginimų didinimą

2016-04-25 Šalies žiniasklaida skelbia, kad jau kitais metais gali keistis biudžetinių įstaigų darbuotojų atlyginimai. Svarstoma priimti juos reglamentuojantį įstatymą, vietoje Vyriausybės nutarimų, kaip yra dabar. Tačiau tokie pokyčiai turi ir savų privalumų, ir trūkumų: daliai darbuotojų jie reikštų geresnius atlyginimus, … Continue reading

Posted in Uncategorized | Leave a comment