Monthly Archives: gegužės 2016

Apskaičiavo, kiek reikia lėšų mokytojų algoms

2016-05-31 Apskaičiuota, kad norint padidinti pedagogų atlyginimus pagal profesinių sąjungų siūlytą programą, tam reikėtų maždaug 200 tūkst. eurų. Tiesa, ši suma valstybės biudžetą apleistų ne vienu kartu, o etapais iki 2020 metų.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Siūlo bazinius atlyginimus palikti tokius pat

2016-05-30 Siūloma ateinančiais metais bazinius  dydžius, pagal kuriuos skaičiuojami politikų, teisėjų, valstybės tarnautojų, pareigūnų atlyginimai,  palikti tokius pat kaip ir dabar, skelbia šalies žiniasklaida.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Karštą šeštadienį Kaune aptartos karštos temos

2016-05-28 Šiandien Kaune, Tibeto skvere vyko #gyvenimasperbrangus asamblėja, skirta šiuo metu aktualiausioms pilietinėms temoms aptarti, tarp kurių atsidūrė darbdavių savivalės, bei „Socialinio modeliui“ priklausančio naujojo Darbo kodekso temos. Renginio metu taip pat kalbėta apie  Aukštojo mokslo ir žaliųjų plotų užstatymo Kaune … Continue reading

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Tauragės savivaldybė mobingo problemos nesiėmė

2016-05-25 Šiandien Tauragės rajono tarybai intensyvi diena. Darbotvarkėje net 50 klausimų, o vien svarstymas dėl pirmo klausimo svarstymo užtruko gerą valandą. Galiausiai taryba pripažino, kad svarstoma problema tikrai egzistuoja ir yra tikrai gili, todėl nusprendė… veiksmų nesiimti.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Profsąjungos kviečia į protesto akciją

2016-05-24 Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“ kviečia nenuleisti rankų ir toliau priešintis „Socialinio modelio“ bei jo sudėtyje esančio Darbo kodekso priėmimui dalyvaujant protesto akcijoje birželio 16 d.

Posted in Uncategorized | Leave a comment