Monthly Archives: liepos 2016

Ką reiškia dirbti ekonomikoje „pagal pageidavimą“?

2016-07-30 Nors dažnai vadinamos „ateitimi“, tokios kompanijos kaip Uber, Deliveroo ir pan., t.y. kompanijos, kurios teikia paslaugas „pagal pageidavimą“ vis dažniau sulaukia neigiamo dėmesio ir kaltinimų išnaudojant savo darbuotojus.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Paslėptas paveikslėlis

2016-07-29 Trečiadienį „Sandrauga“ Facebook paskyroje klausėme, kas pavaizduota paveikslėlyje. Atsakymas – prieš Jūsų akis, o žadėtos naujienos – jau visai netrukus!!!

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Kas nutinka dalį atlyginimo gaunantiems „vokelyje“?

2016-07-28 Nors atsakingos institucijos skelbia, kad tokių įmonių mažėja, vien 2015 metais buvo užfiksuota maždaug 40 tūkstančių įmonių, kuriuose darbuotojams mokama mažiau nei minimalus mėnesinis atlyginimas. Tačiau kas nutinka, kai žmogus sutinka dirbti tokiomis sąlygomis?

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Kas pavaizduota paveikslėlyje?

2016-07-27 Turime gerų naujienų, kurias paskelbsime jau visai netrukus !!! Jos kažkaip susijusios su šiuo paveikslėliu. Kas jame pavaizduota ir kokias naujienas tai galėtų reikšti –  šiandien klausiame Jūsų. Atsakymų laukiame „Sandrauga“ Facebook paskyroje ir prisižadame arčiausiai „pataikiusiam“ aiškiaregiui padovanoti … Continue reading

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Išsityčiojo iš Premjero planų stabdyt emigraciją

2016-07-26 Vyriausybės sprendimų paieška kaip stabdyti vis didėjančią emigraciją ir susigrąžinti dalį emigrantų, jau kritikuota ir dėl pasirinkto laiko tai daryti, ir dėl akivaizdaus priešrinkiminio populizmo, naudojantis Lietuvoje itin skaudžia emigracijos problema. Planas pagaliau parengtas ir paviešintas, tačiau tai padėties … Continue reading

Posted in Uncategorized | Leave a comment