Monthly Archives: rugpjūčio 2016

Rugsėjį rengiamas Konstitucijos egzaminas

2016-08-29 Lietuvos gyventojai vėl kviečiami pasitikrinti savo žinias apie pagrindinį šalies įstatymą – LR Konstituciją. Išsiaiškinti, ar gerai žinote savo teises ir pareigas bus galima š.m. rugsėjo 27d. vyksiančio Konstitucijos egzamino metu, kuris šiemet rengiamas jau 10-ąjį kartą.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Kodėl Lietuvoj netinka Daniškas Darbo kodeksas?

2016-08-30 Nenumaldomai artėjant sprendimui dėl Prezidentės vetuoto Darbo kodekso, žiniasklaidoje vėl daugėja argumentų „už“ ir „prieš“.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Teisė rugsėjo 1-ąją palydėti vaikus į mokyklą

2016-08-29 Jei auginate vaiką iki 12 metų, besimokantį bendrojo lavinimo mokykloje – turite teisę gauti laisvą pusdienį pirmąją mokslo metų dieną. Už šį pusdienį turi būti mokamas vidutinis darbo užmokestis.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Atostogų pabaigos bliuzas

2016-08-27 Baigiantis vasarai, baigiasi ir atostogų sezonas. Pirmiausia, žinoma, mokytojams, palengva sugrįžtantiems į darbus ir laukiantiems po savaites į klases sugužėsiančių mokinių. Šis laikas gali būti nelengvas net ir labiausiai savo darbą mėgstančiam žmogui. Laimei, yra keletas dalykų, kurie gali … Continue reading

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Tarėsi ką daryti su Darbo kodeksu

2016-08-26 Artėjant naujai Seimo sesijai, spręsti kaip elgtis su Darbo kodeksu suskubo politinė taryba. Po vakar vykusio posėdžio yra linkstama šį klausimą palikti spręsti naujos kadencijos Seimui. Tačiau atsiranda ir naujų Darbo kodekso užtarėjų, informuoja šalies žiniasklaida.

Posted in Uncategorized | Leave a comment