Monthly Archives: vasario 2017

Sandrauga tapo Trišalės Tarybos nare

2017-02-28 Šiandien Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“ pasirašė susitarimą, kuriuo tapo Trišalės Tarybos nare. Prie Socialinių reikalų ir darbo ministerijos veikiančios Tarybos tikslas yra vykdyti socialinį dialogą šalies mastu priimamose sprendimuose, tokiuose kaip šiuo metu svarstomas Darbo kodeksas. 

Posted in Uncategorized | Leave a comment

2017-02-27 Rytoj LPS „Sandrauga“ teisininkė Živilė Čeplauskė radijo laidoje „Ekspertai pataria“ pasakos, ką svarbu žinoti darbuotojui tariantis su darbdaviu dėl darbo užmokesčio, laiko, sąlygų ir t.t.

Posted in Uncategorized | Leave a comment

„Teisė atsijungti“ Prancūzijoje įtvirtinta įstatymu

2017-02-25 Ne, „teisė atsijungti“ neturi nieko bendro nei su sąmonės praradimu, nei su alkoholiu. Tai yra teisė neatsakinėti į darbo skambučius ar elektroninius laiškus po darbo. Nors ši teisė atrodytų elementari, moderniosios technologijos trina ribas tarp privataus ir profesinio gyvenimo, … Continue reading

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Po neteisėto atleidimo vairuotojui priteista įspūdinga suma

2017-02-24 Šią savaitę paskelbtas teismo sprendimas Lietuvos profesinė sąjungos „Sandrauga“ ginamo tolimųjų reisų vairuotojo byloje. Patenkintas prašymas pripažinti šio darbuotojo atleidimą iš darbo neteisėtu, o buvusiam darbdaviui nurodyta atlyginti beveik 10 tūkst. eurų siekiančią sumą. 

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Europos Komisija atkreipė dėmesį į minimalios socialinės apsaugos stoką

2017-02-23 Augančią pajamų nelygybę ir socialinės apsaugos trūkumą Socialiniame modelyje  pagaliau (!!!) pastebėjo ir Europos Komisija, šiuos aspektus įvardinusi kaip didžiausius mūsų šalies iššūkius. Apie tai rašo LRT.lt.  Nuotr.: Raffik Lopes

Posted in Uncategorized | Leave a comment