Vairuotojo teisybės paieškos truko dvejus metus

traffic-2251530_19202017-06-30

Ši istorija ne tik apie piktybišką darbdavio nenorą sumokėti savo darbuotojui priklausančio atlyginimo. Ji ir apie neveiksnią mūsų šalies teismų sistemą, dėl kurios tolimųjų reisų vairuotojas Ričardas buvo priverstas kone 2 metus bylinėtis su darbdaviu, pereinant visą kelią nuo Darbo ginčų komisijos iki teismų ir antstolių.

Plačiau

Aktualu: darbo laikas ir suminė jo apskaita nuo liepos 1 d.

Laikas-pinigai

2017-06-26

Sulig naujojo Darbo kodekso įsigaliojimu kiekvienas dirbantysis turėtų pasitikrinti savo darbo laiką, nes įsigalios suminė darbo laiko apskaita. Jos atveju maksimalus darbo per savaitę laikas – 52 val., o su papildomu darbu ir viršvalandžiais bus galima dirbti ir 60 val.

Plačiau

„Sandrauga“ prieš „Konsus“ advokatų kontorą: 1-0

1-02017-06-23

Nekasdienis atvejis, kad profsąjungos reikalavimu būtų nubaustas privatus advokatas. Tačiau šį kartą įvyko būtent taip, kai visai šalia „Sandraugos“ įsikūrusios kontoros „Konsus“ advokatui Ž. Kalinauskui „Sandraugos“ teisininkės Živilės Čeplauskės prašymu už bylos vilkinimą Kauno apylinkės teismas paskyrė baudą.

Plačiau

Trišalės tarybos posėdyje – K. Juknio siūlymas nedelsiant didinti MMA

3-sales tarybos posedis2017-06-21

Vakar vykusiame Trišalės tarybos posėdyje buvo svarstomas neeilinis klausimas, liečiantis visus mažiausiai uždirbančius žmones. Darbo grupė pristatė minimalaus darbo užmokesčio (MMA) didinimo perspektyvas. Nors Lietuvos ekonominė padėtis atitinka visus kriterijus, reikalingus kelti MMA: tiek BVP augimas, tiek nedarbo lygis leidžia žmonių gyvenimą pagerinti nedelsiant, tačiau kažkodėl trypčiojama vietoje. Plačiau