Susitikimas su Lietuvos transporto darbuotojų profesinių sąjungų forumu

2019-02-22

Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ pirmininkas šiandien dalyvavo Lietuvos transporto darbuotojų profesinių sąjungų forumo ataskaitiniame susirinkime.53172727_403159063564952_861363022721974272_n

LPS „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis forumo dalyviams patarė derybose su darbdaviais padaryti aišku pareiškimą, dėl Respublikos profesinių sąjungų koordinavimo, reikalų sprendimo, iškilusius kitus svarbius klausimus aptarti iš anksto. LPS „sandrauga“ pirmininkas pabrėžė, jog šiuo metu labai jaučiamas profesinių sąjungų susiskaldymas, veikimas pavieniui, dėl rinkimų ar kitų neprofsąjunginių reikalų.

Paskutinios derybos su vyriausybę mums, profesinėms sąjungoms, parodo, kad susivienijimas ir solidarizavimasis yra būtinas! Turime siekti aiškaus tikslo – visų Lietuvos profesinių sąjungų susivienijimas. Turime patraukti į šoną visas ambicijas, titulus, turime siekti eiti ėjimo link bendro ir aiškaus tikslo. Lietuvos transporto darbuotojų profesinių sąjungų forumo dalyviai Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ pirmininko nuomonei pritarė.

Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ informacija

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.