Susitikimas su vidaus reikalų viceministru dėl Nacionalinės kolektyvinės sutarties

2019-04-15

Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis bei teisininkė Laura Rudzevičiūtė šiandien, balandžio 15 d., dalyvauja Vidaus reikalų ministerijos organizuotame susitikime dėl Nacionalinės kolektyvinės sutarties su viceministru Dariumi Urbonu. Jau ne pirmą kartą organizuojamame susitikime taip pat dalyvauja ir kitų profesinių sąjungų atstovai.57226359_574616906392007_2574644654125350912_n

Susitikime bus aptariamos Nacionalinės kolektyvinės sutarties turinio detalės, kuriuos turės teigiamos įtakos VRM sistemoje dirbantiems darbuotojams: statutiniams pareigūnams, pasieniečiams, viešojo saugumo pareigūnams ir kitiems dirbantiems šioje srityje.

vrm

Teisininkė Laura Rudzevičiūtė pagrinde atstovaujanti Lietuvos profesinės sąjungos „Sandraugos“ statutinius pareigūnus prieš susitikimą kalbėjo, jog tokie susitikimai, kuriuos organizuoja VRM sistemos vadovybė su profesinėmis sąjungomis yra ne kas kitą, kaip puikus kelias vystyti socialinį dialogą bei bendradarbiauti. Profesinės sąjungos „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis taip pat pridūrė, jog ateityje dar glaudesnio konstruktyvaus bendradarbiavimo tikisi iš visų ministerijų ir jų vadovų.

Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ informacija

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *