LR Trišalės tarybos posėdis

2019-05-27

2019 m. gegužės 28 d. 14 val. planuojamas Lietuvos Respublikos Trišalės tarybos posėdis, kuris vyk LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje. Šį kartą posėdžio darbotvarkė ypatingai gausi. Posėdyje bus aptarti 10 svarbiausių klausimų.trišalė taryba 05-28

Klausimai, kurie bus svarstomi:

 1. Dėl LR darbo kodekso 138 str. „Pailgintos atostogos, papildomos atostogos ir kitos lengvatos“ pakeitimo įstatymo projekto Nr. XIIIP-3218.
 2. Dėl LR ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo Nr. IX-110 10 str. pakeitimo įstatymo projekto Nr. XIIIP-3219.
 3. Dėl LR socialinio dialogo skatinimo įstatymo projekto.
 4. Pirma karta bus aptariamas minimalaus mėnesinio atlyginimo klausimas.
 5. Dėl privalomos statybininko ID kortelės įvedimo Lietuvoje.
 6. Informacija apie profesinių sąjungų ir darbdavių organizacijų derybų rezultatus dėl Lietuvos Respublikos darbo kodekso keitimo.
 7. Dėl darbo kodekso 107 str. „darbuotojo komandiruotės sąvoka“ ir 179 str. „profesinės sąjungos“ pakeitimo.
 8. Informacija apie kolektyvinių derybų dėl Lietuvos krovininio kelių transporto šakos kolektyvinės sutarties sudarymo eigą ir rezultatus.
 9. Dėl LR Vyriausybės 2003 m. sausio 28 d/ nutarimo Nr. 99 „Dėl komandiruočių sąnaudų atskaitymo ir pajamų taisyklių patvirtinimo“ bei nutarimo Nr. 526 „Dėl dienpinigių ir kitų tarnybinių komandiruočių išlaidų apmokėjimo“ pakeitimo.
 10. Dėl socialinių partnerių atstovų delegavimo į Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkurso organizavimo ir paraiškų vertinimo komisiją.
 11. Kito posėdžio datos nustatymas.
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *