Profesinės sąjungos tarėsi dėl Nacionalinės kolektyvinės sutarties

Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis dalyvavo diskusijoje su kitų profesinių sąjungų atstovais dėl planuojamos pasirašyti Nacionalinės kolektyvinės sutarties projekto. Kadangi ši diskusija yra parengiamasis etapas prieš profsąjungų derybas su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, pasitarimo dalyviai aptarė kiekvienos organizacijos pozicijas ir derybines nuostatas.

Kuo svarbi yra Nacionalinė kolektyvinė sutartis?

Nacionalinė kolektyvinė sutartis išsamiau apibrėš darbo santykius, užtikrins geresnį atstovavimą darbuotojų interesams, numatys papildomas socialines garantijas sutartį pasirašiusių profesinių sąjungų nariams (pvz.: papildomas atostogas ir pan.), leis efektyviau spręsti iškylančius ginčus.

Paskubėkite tapti  LPS „Sandrauga“ nariais

Kviečiame jau esamus LPS „Sandrauga“ narius informuoti savo bendradarbius ir pažįstamus apie būsimas derybas ir  numatomą Nacionalinės kolektyvinės sutarties pasirašymą  bei paraginti juos stoti į „Sandraugos“ gretas, nes, pasirašius sutartį, profesinių sąjungų nariai turės tvirtesnes socialines garantijas bei geresnes darbo sąlygas.

 

LPS „Sandrauga“ informacija

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.