Teismo verdiktas: darbdavys turės sumokėti darbuotojui

084702427-8fc6d721-a695-4c65-aca5-ab13adef19d5

Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“ pasiekė dar vieną pergalę: Vilniaus miesto apylinkės teismas išnagrinėjęs darbo ginčą tarp ieškovo I. M. ir jo darbdavio UAB „Saurusa“, priėmė darbuotojui palankų sprendimą. Teismo sprendimu įmonė privalės sumokėti savo buvusiam vairuotojui kompensaciją už nepanaudotas atostogas ir netesybas.

Vairuotoją atstovavęs  profesinės sąjungos teisininkas Lukas Čapas sakė, kad įvairių instancijų teismuose dažnai tenka ginti transporto sektoriaus darbuotojų interesus, todėl „Sandraugos“ kolektyvas šiai dienai jau yra sukaupęs solidžią patirtį ir gerai išmano šios ūkio šakos problematiką.

„Ginčai  tarp vežėjų ir jiems dirbančių vairuotojų kyla ne taip jau ir retai, tai lemia tam tikra transporto srities specifika. Ypač daug nesutarimų kyla dėl dienpinigių, todėl darbo ginant mūsų profesinei sąjungai priklausančius narius tikrai turime per akis“, – antrino „Sandraugos“ pirmininkas Kęstutis Juknis.

Pirmininko teigimu, transporto sektoriaus darbuotojai sudaro gausią ir reikšmingą organizacijos dalį, nes vairuotojai per daugelį metų ne kartą įsitikino profesinės sąjungos gebėjimais ir ryžtu kovoti už savo narių interesus.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.