Neįtikėtina, tačiau Kaune dar būna ir gerų žinių

baršys

Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“ nuoširdžiai sveikina kiek netikėtai atranką į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pareigas laimėjusį Mindaugą Baršį, linkėdama naujajam vadovui sveikatos, ištvermės, išmintingų sprendimų ir sėkmės dirbant sunkų bei atsakingą darbą.

„Tikimės, kad naujasis Kauno apskrities policijos vadovas sugebės motyvuoti, sutelkti bei suvienyti pareigūnus darniam darbui, nes nuo to priklauso visos visuomenės saugumas“, – vylėsi Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis.

Jo teigimu, profesinei sąjungai  „Sandrauga“ priklausantys policijos pareigūnai nekantriai laukė konkurso rezultatų, nes ne vienas jų buvo nusivylę laikinai Kauno policijai vadovavusiu Elanu Jablonsku.

„Nors pradėjęs eiti pareigas laikinasis viršininkas garsiai skelbė apie ambicingus pertvarkos planus ir taikomus naujoviškus vadovavimo metodus, tačiau realybėje nepastebėjome jokių ypatingų teigiamų pokyčių. Netgi atvirkščiai, manome, kad iš Vilniaus komandiruotam pareigūnui kur kas geriau sekėsi tiražuoti reklaminius pareiškimus žiniasklaidai nei rasti bendrą kalbą su socialiniais partneriais ar savo pavaldiniais“,  – sakė Kęstutis Juknis.

Tokio pernaviško vadovavimo pasekmė – santykių su pavaldiniais aiškinimasis teismuose ir akivaizdžiai neigiamas mikroklimatas įstaigoje be pozityvios perspektyvos.

Reikia tikėtis, kad naujasis viršininkas neis jau išmintu šunkeliu ir sugebės geriau organizuoti darbą.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.