Direktorė: aš irgi buvau profsąjungietė

2013-10-14

LPS ,,Sandrauga“ gina ir atstovauja įvairių specialybių dirbančiuosius: sveikatos, transporto, valstybės tarnautojų, statutinių pareigūnų, švietimo ir kitus. Akivaizdžiai didėja ir kultūros darbuotojų sektorius.

2013 m. spalio 11 d. įvyko planuotas susitikimas su Jonavos kultūros centro aktyviausiais darbuotojais. Susitikime dalyvavo ir įstaigos vadovė Gintarė Vaiciekavičiūtė.  Darbuotojai iškėlė dvi pagrindines problemas: nebekompensuojamas kelionės išlaidas ir apie 10 metų nedidintą darbo užmokestį.

LPS „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis pristatė profesinės sąjungos veiklos rezultatus ir aptarė kultūros darbuotojų susitikime iškeltų klausimų efektyviausius sprendimo būdus.

Nors susitikime dalyvavusi Jonavos kultūros centro direktorė panaudotojo visą turimą  retorikos meną, tačiau buvo akivaizdu, jog daugelis metų praleistų versle paliko žymę ir  biudžetinės įstaigos valdymo ypatumai  direktorei dar nėra aiškiai suprantami. LPS „Sandrauga“ atstovų neįtikino direktorės teiginys, kad kelionės išlaidos kultūros darbuotojams turi būti mokamos iš valstybės, o ne iš savivaldybės biudžeto, todėl LPS „Sandrauga“ teisininkams keletą kartų teko direktorę patikslinti.

Susitikime direktorė Gintarė Vaiciekavičiūtė prisipažino, kad ankstesnėse darbovietėse buvusi aktyvi profsąjungietė. Tikimės, jog ši direktorės  patirtis pasitarnaus socialinio dialogo plėtojimui ir kolektyvo interesų gynybai.

Žavinta Stroputė

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *