Spalio 18-toji- mokymų diena!

2013-10-21

Spalio 18 dieną Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“ pakvietė savo narius susitikti su  Vilniaus universiteto  lektore Renata Matkevičiene, kuri  vedė net dvejus seminarus teik darbuotojams, tiek darbdaviams aktualiomis temomis.

Seminarų dalyviai- LPS „Sandrauga“ nariai susirinkę iš įvairių įstaigų: mokyklų, darželių, savivaldybių, policijos, ligoninių turėjo galimybę sužinoti  kaip išlaikyti efektyvią komunikaciją organizacijoje, priimti teisingus sprendimus bei išspręsti konfliktus savo darbo vietoje taip užtikrinant ne tik gerą atmosferą darbovietėje, bet ir pagerinant darbo kokybę.

Lektorė nestokojo humoro ir puikių gyvenimiškų pavyzdžių, gilinosi į  individualius atvejus. Įdomus seminaro skaitymas  sukėlė ne tik didelį dalyvių susidomėjimą, bet įtraukė juos į aktyvią diskusiją.

Seminaro pabaigoje dalyviams buvo įteikti kvalifikaciniai pažymėjimai, kuriuose patvirtinta, kad seminaro klausytojai patobulino šias kompetencijas: bendravimo ir bendradarbiavimo, komunikacinę ir informacijos valdymo ir organizacijos tobulinimo bei pokyčių valdymo.

Seminarų metu vyko apklausos, iš kurių  paaiškėjo, kad dauguma LPS „Sandrauga“ narių pageidauja  daugiau seminarų ateityje. Todėl, atsižvelgus į išdėstytą nuomonę bei pageidavimus, nutarta ateityje organizuoti  daugiau seminarų aktualiomis temomis.

Dovilė L.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *