Mokslo metus pasitinkant

Didžiulis būrys švietimo įstaigų vadovų, politikų ir svečių susirinko į konferenciją švytinčioje Ringaudų pradinėje mokykloje.

Tardamas įžangos žodį, Kauno rajono savivaldybės meras V. Makūnas apžvelgė investicijas į Kauno rajono ugdymo įstaigas. Sveikindamas dalyvius su artėjančia rugsėjo 1-ąja, meras palinkėjo dirbti susitelkus, kad būtų sėkmingai sprendžiamos kylančios problemos.

Lietuvos profesinės sąjungos ,,Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis, įvertindamas padėtį, atkreipė dėmesį į tai, kad vadovas mokykloje turi būti ne tik autoritetas, komandos narys, socialiai teisingas, bet turi mylėti savo darbą, mokinius, darbuotojus. Jeigu tik iš įpratimo direktorius eina į darbą, tai neaišku, ar tikrai tinka vadovauti ugdymo įstaigai.

Mokyklos direktorei Aldonai Čibirienei „Sandraugos“ pirmininkas Kęstutis Juknis įteikė Darbo kodeksą, kavos puodelių rinkinį ir palinkėjo ne vien tik be atvangos dirbti, bet rasti keletą minučių susėsti su bendradarbiais ir išgerti puodelį kavos, draugiškoje aplinkoje aptarti, sunkumus, pasidalyti patirtimi.

Išsamų pranešimą apie Kauno rajono laimėjimus ir permainas švietimo sistemoje pristatė Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja I. Marcinkevičienė.

Švietimo ir mokslo ministerijos švietimo organizavimo vyriausioji specialistė Stanislava Strolaitė apžvelgė švietimo sistemos naujoves. Švietimas – tai viena iš sričių, kurios visi dalyviai su naujovėmis turi eiti drauge.

 

 

Deividas Beržinskas

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.