ŠVENTĖ VARĖNOJE

 

2012-10-01

Tradiciškai  ,,Sandrauga“ nariai  jau daugelį metų, paskutinį rugsėjo šeštadienį dalyvauja Varėnos grybų šventėje.

Pamatyti  priešaušrio laužų,sulaukti šūvio  skelbiančio starto į grybavimo  varžybas – pasiryžta tik iniciatyvūs, veržlūs, kolektyviškumą vertinantys žmonės. O tokių sandraugiečių praeitą šeštadienį į Varėnos rajoną atkeliavo net trys autobusai.

Geriausi grybautojais vėl pasirodė Vilkijos 1-oji ir 2-oji komandos. Jos bendroje įskaitoje dalinosi 5-ąją vietą. Sušildyti laužo, neįprastai šiltos saulės ir stiprios kavos išvykos organizatoriai paruošė įdomių atrakcijų : kuolų mėtymo į maišus, pataikymo į krepšį rungtį, šokinėjimo su maišais rungtis ir pasagos užmetimo išbandymus. Daugiausia emocijų patyrė mūsų jaunieji grybautojai – jie džiaugėsi už visus ir su visais. Jiems be specialių kompasų, kamuolių, prožektorių ir kitų prizų buvo įteikti ir šventiniai medaliai.

Malonu, kad tokių organizatorių kaip Algio Daniusevičiaus, Vytauto Bartusevičiaus, Živilės Čeplauskės , Dariaus Povylaičio  dėka rudeninis renginys  pavirto į tikrą vasaros šventę.Gyvą žodį, dainas ir juoką, nuoširdžius palinkėjimus , erdvės ir dzūkijos gamtos grožį vargu ar galima pajusti sėdint prie kompiuterio ekrano. Malonios akimirkos, gera savijauta mums padeda  su nauja energija darbuotis žmonių labui.

 

D.Beržinskas

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *