PASAULYJE: darbuotojai protestuoja dėl mažų atlyginimų „McDonald’s“

2014-05-23

„McDonald’s“ siūlo gerą darbą ir konkurencingą atlyginimą, ketvirtadienį sakė bendrovės generalinis direktorius Donas Thompsonas akcininkams. Tuo metu šimtai protestuotojų lauke reikalavo didesnių atlyginimų, rašo „The Guardian“.

„Aš žinau, kad už lango yra žmonių. Aš manau, kad „McDonald’s“ siūlo tokias galimybes, kokių nesiūlo jokia kita įmonė. Mes tikime, kad mokame teisingą ir konkurencingą atlyginimą“, – sakė jis.

Pasak jo, įmonė siūlo galimybes jauniems žmonėms, siūlo mokymus. Susirinkimo metu lauke greito maisto tinklo darbuotojai reikalavo padidinti minimalią algą iki 15 dolerių per valandą. Trečiadienį 139 žmonės, tarp jų 101 greito maisto restoranų darbuotojų, buvo sulaikyti.

Darbuotojai JAV protestuoja jau kelias savaites. Anksčiau šį mėnesį greitojo maisto sektoriaus darbuotojai jau buvo surengę protestų dieną, reikalaudami padidinti valandinį darbo užmokestį. D.Thompsonas taip pat buvo kamantinėjamas dėl bendrovės rinkodaros taktikos vaikų atžvilgiu. „McDonald’s“ atkaltina plėšrūniška rinkodara.

http://www.15min.lt/naujiena/verslas/bendroves/simtams-darbuotoju-protestuojant-del-mazu-atlyginimu-mcdonald-s-tikina-mokanti-konkurencingas-algas-663-428769

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *