„Sandrauga“ sėmėsi tolerancijos

2014 07 15

Liepos 13 – 15 dienomis Anykščiuose profesinių sąjungų atstovai dalyvavo mokymuose tema „profesinių sąjungų veikla globalios migracijos kontekste“. Lygių galimybių plėtros centro organizuotuose užsiėmimuose dalyvavo ir Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ specialistai.

Tris dienas trukusių mokymų metu profesinių sąjungų atstovai gilino savo žinias ir diskutavo apie stereotipų mažinimą darbo rinkoje, trečiųjų šalių piliečių integracijos savitumus, migracijos politikos kryptis bei tendencijas.

Dalyviai taip pat aptarė lietuvių emigrantų situaciją svečiose šalyse, bei svarstė, kaip pasimokyti iš kitų šalių patirties priimti imigrantus savo šalyje. Daug dėmesio skirta plačiai paplitusiai nuostatai, kad „imigrantai atima darbo vietas iš vietinių darbuotojų“.  Diskutuota apie tokio požiūrio realumą, galimus sprendimo būdus ir, ypatingai, profesinių sąjungų vaidmenį sprendžiant šias problemas.

Mokymai yra dalis Europos Sąjungos finansuojama projekto „Trečiųjų šalių piliečių integracija – kelias konkurencingos ir tvarios ekonomikos link“. Jie skirti atkreipti dėmesį į ta

LPS „Sandrauga“ inf.

 

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.