Nuo rugsėjo 1 d. gerės apmokėjimas už mokinių darbų tikrinimą

2018-08-18

Švietimo ir mokslo ministerija praneša, kad nuo rugsėjo 1 d. mokytojams, dirbantiems gausesnėse klasėse, bus daugiau sumokama už mokinių darbų tikrinimą. 

Mokytojams, kurie klasėje dirba su 23 ir daugiau mokinių, mokinių darbų tikrinimui numatyta daugiau laiko, už kurį bus papildomai apmokama: lietuvių kalbos, tautinių mažumų gimtosios kalbos, užsienio kalbos, matematikos, pradinių klasių mokinių darbų tikrinimui papildomai bus skiriama 0,5 valandos, socialinio, gamtamokslinio ugdymo ir informacinių technologijų dalykų mokinių darbų tikrinimui – 0,25 valandos (už 18 kontaktinių valandų per savaitę).

Apmokėjimo tvarka už mokinių darbų tikrinimą (už 18 kontaktinių val./sav.)

Iki šiol ir už 12, ir už 23 ar didesnės mokinių klasės darbų tikrinimą mokytojai gaudavo tą patį atlygį. Siekiant, kad mokytojų darbo apmokėjimas už mokinių darbų tikrinimą būtų labiau susietas su šio darbo apimtimis (tikrinamų darbų skaičiumi), numatytas papildomas apmokėjimas, kai mokinių skaičius klasėje yra 23 ir daugiau.

Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos apraše nuo rugsėjo numatyta ir kitų pakeitimų: aiškiau atskiriamas kūno kultūros mokytojų ir trenerių darbo apmokėjimas, tikslinamos kitos nuostatos.

Visą švietimo ir mokslo ministro Dainiaus Pavalkio rugpjūčio 7 d. įsakymu pakeistą Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašą galite rasti čia.

 

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *