„Sandrauga“ šeimoje – nauji padaliniai

2014-09-13

Praėjusi savaitė Lietuvos profesinei sąjungai „Sandrauga“ buvo dosni darbais ir maloniomis naujienomis. Pasipildė LPS „Sandrauga“ narių – valstybės tarnautojų gretos, bei buvo įkurtas padalinys naujame – žiniasklaidos srities darbuotojų – sektoriuje. Sveikiname naujus narius!

Lietuvos profesinių sąjungų federacijos „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis, atkreipė dėmesį, kad naujų sektorių prisijungimas įstojimas į vadovaujamą organizaciją – didelio pripažinimo ženklas.  „Naujų padalinių įkūrimas aiškiai parodė, kad mūsų specialistų kvalifikacija yra tas veiksnys, kuris ją išskiria iš kitų organizacijų. Žmonės yra sąmoningi ir renkasi profesines sąjungas vadovaudamiesi kokybės kriterijais“ – sakė jis.

Kęstutis Juknis taip pat pridūrė, kad pagrindinė profesinių sąjungų misija – ginti ir atstovauti dirbančiuosius. „Būtent pagarba savo nariams, nuoširdus siekis įsiklausyti, padėti ir tinkamai atstovauti kiekvieno iš jų interesus yra geros profsąjungos bruožas, ją išskiriantis iš kitų, mėjiškai veikiančių ir dovanėlių dalijime besispecializuojančių, organizacijų. Ir dirbantieji tai pastebi bei supranta“ – sakė K. Juknis.

Rūta Geležinė

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *