Prezidentūra iš anksto laimina MMA didinimą

2015-01-08

Planai nuo liepos mėnesio minimalų mėnesio atlyginimą (sutr. – MMA) pakelti iki 325 Eur sulaukė palaiminimo ir Prezidentūroje. Spaudos konferencijos metu tai patvirtino Prezidentė, skelbia Lietuvos naujienų šaltiniai.

Praėjusiais metais jau MMA buvo padidinta iki  300 Eur.  Apie pasiūlymą minimalų mėnesio atlyginimą nuo liepos didinti iki 325 Eur bus diskutuojama pavasarį. Prezidentūra jau dabar demonstruoja pritarimą šiems planams, teigdama, kad toks sprendimas įgyvendinamas,  ekonomiškai naudingas, bei neturėtų sudaryti kliūčių valstybės biudžeto vykdymui.

Spaudos konferencijos metu valstybės vadovė nurodė, kad tarp svarbiausių 2015 metų užduočių mato karinio, energetinio, informacinio, bei socialinio saugumo užtikrinimą. Kaip  Verslo Žinios cituoja Prezidentės žodžius:

„Priimtame biudžete numatyta socialinė orientacija – su Vyriausybe susitarėme dėl šešių svarbiausių punktų, susijusių su socialiniais klausimais. Šiemet didėja nedarbo socialinė pašalpa, ligos pašalpos, toliau vyks pensijų kompensavimas, numatomas bazinės pensijos didinimas, nuo kovo penkiais procentais padidės valstybės tarnautojų algos. Tai yra labai gerai“.

Parengė Rūta Geležinė, remiantis Verslo Žinios inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *