II-ieji mokymai antidikriminacijos tema

2015-01-16 

Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“ tobulina žinias kovos su diskriminacija tema antrojoje mokymų ciklo dalyje. Šiandien seminarų dalyviai gilinosi į diskriminacijos darbe problematiką: domėjosi, kokiomis priemonėmis galima nustatyti, bei įrodyti nesąžiningą elgesį su darbuotoju ar jų grupe, o taip pat – ir kokių veiksmų gali imtis profsąjunga, kad užkirstų kelią diskriminacijai darbe.

Praėjusioje seminarų ciklo dalyje profsąjungos atstovai gilinosi, ką galima priskirti diskriminacijai, iš ko ji kyla, bei kokius padarinius sukelia tiek diskriminuojam asmeniui, tiek ir visai visuomenėj, kurioje yra paplitusi. Šį sykį dalyviai gilinosi į labiau praktinius diskriminacijos atpažinimo ir nustatymo metodus, bei kelius, kuriais gali patobulinti savo veiklą, kad efektyviau užkirstų kelią diskriminacijai darbe.

Diskriminacijos atvejai yra itin sudėtingi, nes dažnai juos labai sunku tiksliai nustatyti, o dar sunkiau – įrodyti nenuginčijamais argumentais. Tačiau vis dažniau pastebint, kad darbdaviai imasi psichologinio spaudimo priemonių, siekdami atsikratyti nepatikusiu darbuotoju, diskriminacijos tema tampa labai aktuali.

Pasibaigus pirmosios dienos užsiėmimams, LPS „Sandrauga“ atstovai dalijosi įspūdžiais, bei sakė, kad nekantrauja įgytas naujas ir atšviežintas senas žinias pritaikyti savo kasdienėje veikloje.

Jeigu Jūs manote, kad darbe esate diskriminuojama(-s), drąsiai kreipkitės į LPS „Sandrauga“, kuri kiekvieną ketvirtadienį, nuo 15 val., teikia nemokamas teisines konsultacijas civilinės, administracinės ir baudžiamosios teisės klausimais. Būtina išankstinė registracija telefonu (8 37) 20 65 97.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.