„Sandrauga“ atstovai dalyvauja konferencijoje apie socialinio dialogo plėtros iššūkius

2015-02-23

LR Seime vyksta konferencijaSocialinio dialogo plėtros iššūkiai“. Joje dalyvaujantys LPS „Sandrauga“ atstovai pasakoja, kad socialinio dialogo plėtra Lietuvoje – itin aktualus klausimas, kuriam ne tik verta, bet ir išties būtina  skirti didelį dėmesį.

 „Socialinis dialogas itin svarbus, be jo sunku įsivaizduoti pilietišką ir socialiai atsakingą visuomenę. Deja, savo darbe dažnai tenka pastebėti, kad būtent šio pamatinio akmens mūsų visuomenėj dar labai dažnai pritrūksta. Todėl labai džiaugiamės, kad apie socialinio dialogo kūrimo ir plėtros iššūkius imama kalbėti vis aktyviau“ – sakė LPS „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis.

Konferencijos metu aptariama Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto veikla, bei svarba, socialinio dialogo įtaka pilietinės visuomenės formavimuisi, aptariamos Lietuvoje vyraujančios tendencijos, dalinamasi ekonominių ir socialinių tarybų veiklų kitose šalyse patirtimi. Taip pat, aptariamas bene svarbiausias šios konferencijos klausimas – ar Lietuvoje verta įkurti Ekonominę ir socialinę tarybą.

LPS „Sandrauga“ inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.