„Sandrauga“ prieš Alytaus policijos viršininką


2013-04-15

Balandžio 8 dieną Kauno apygardos teismas baigė nagrinėti K. S. bylą dėl laimėtų pareigų panaikinimo. Dar praeitų metų lapkričio mėnesį Alytaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato( VPK) Lazdijų rajono policijos komisariato VPS Prevencijos poskyrio viršininko pareigas laimėjusiam K.S. teisę jas eiti tenka įrodinėti teisme.

Įnirtingo teismo posėdžio metu nuskambėjo net septynių atranką vykdžiusių komisijos narių parodymai, kurie vieningai patvirtino, jog atranka vyko pagal aprašą ir jokių pažeidimų atrankos metu nebuvo užfiksuota. Ar teisėtai, dėl kokių pažeidimų Alytaus VPK viršininkas atšaukė kolegialaus organo- atrankos komisijos nutarimą- nustatys teismas.

Anot komisijos narių, K. S. oponentė ne tik nesugebėjo atsakyti į visus jai pateiktus klausimus atrankos metu, bet savo žinių spragas dar bandė užglaistyti ir koketavimu su komisijos nariu iš policijos departamento.

„ -Mūsų ginamas pareigūnas atitiko visus kriterijus. Tačiau kažkam tas rezultatas buvo netikėtas.”- pastebėjo ,,Sandrauga” pirmininkas Kęstutis Juknis

 „Sandrauga”  teisininkų  dėka  K. S. galėjo jaustis ramiai, dėl jo interesų atstovavimo teisme. Pasitelkę teisines žinias, bylos medžiagą ir liudytojų parodymus, šie ne tik atrėmė visus atsakovo atstovės klausimus, bet ir įrodė, kad iki šiol negirdėtas ir pirmas  atvejis Alytaus policijoje, kai pareigūnas kovoja dėl savo teisių ir karjeros taps normalia, įprasta procedūra.

 Manome, kad taisyklę sakančią, kad paaukštinimas tarnyboje priklauso ne nuo tų, kurie patenkinti tavimi, o nuo tų, kurių nenervini – ,,Sandrauga“ dėka Alytuje teks pakoreguoti.

 

Vaiva Chodkevičiūtė

 

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.