Sveikinimai Kęstučiui Sadauskui teisėtai iškovojus VPS Prevencijos poskyrio viršininko pareigas

 2013-04-29

2013 metų balandžio 29 dieną Kauno apygardos administracinis teismas paskelbė sprendimą administracinėje byloje, iškeltoje pagal  Kęstučio Sadausko prašymą.  Šioje byloje savo narį atstovavo Lietuvos profesinės sąjungos ,,Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis ir teisininkas Deividas Beržinskas.

Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“ savo puslapyje (www.sandrauga.lt), jau ankščiau yra rašiusi apie iškeltos bylos priežastis.

Kęstučiui Sadauskui, teisėtai laimėjusiam Alytaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato( VPK) Lazdijų rajono policijos komisariato VPS Prevencijos poskyrio viršininko pareigas, teisę jas eiti teko įrodinėti teisme, kai dar viena kandidatė R.Š. surinkusi mažiau  balų, apskundė vykdytos atrankos rezultatus.

Kaip ne keista, atsižvelgdamas į R.Š skundą bei vienasmenišką  skundo tyrimo išvadą, Alytaus VPK viršininkas Česlovas Mulma panaikino atrankos į Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininko pareigas komisijos sprendimą  ir nurodė 2013 metais surengti naują atranką. Tačiau  ši istorija pasisuko kita linkme, po to kai ja susidomėjo LPS ,,Sandrauga“.

Anot skundo autorės R.Š.,  atrankos į Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininko pareigas metu, buvo padaryta pažeidimų. Tačiau net septynių, atranką vykdžiusių komisijos narių parodymai, vieningai patvirtino, jog atranka vyko pagal aprašą ir jokių pažeidimų atrankos metu nebuvo užfiksuota. Kaip R.Š. nurodytus tariamus pažeidimus pamatė ir viršininkas Česlovas Mulma lieka mįslė.

Išsamiai išnagrinėjęs bylą, teismas konstatavo, kad įsakymas panaikinti atrankos rezultatus dėl šios pareigybės, yra nepagrįstas ir remiantis vien tik Tarnybiniu pranešimu nebuvo jokio pagrindo naikinti atrankos komisijos sprendimo Nr. 52-6-P22-38. Todėl teismas panaikino Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko 2012 lapkričio 30d. įsakymą „Dėl atrankos į Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigas rezultatų naikinimo“ ir įpareigojo Alytaus apskrities VPK paskirti pareiškėją Kęstutį Sadauską į konkurse laimėtas pareigas.

Nuoširdžiai sveikiname Kęstutį Sadauską ir linkime sėkmės naujose pareigose.

Pirmininkas Kęstutis Juknis

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *