Besiruošiantiems į Grybų šventę – ko nepamiršti?

2015-09-25

„Sandrauga“ kolektyvas jau suka savo žadintuvus rytojaus rytui, pakuoja paskutinius daiktus ir su nekantrumu laukia Grybų šventės. O tiems dalyviams, kurie joje dar nėra buvę arba jau pamiršo ko joje tikėtis, pateikiame trumpą informaciją, ką verta žinoti vykstantiems į Grybų šventę. 

Drabužiai

Patariame turėti botus, neperšlampamą lietpaltį ir rengtis paprastais (t.y. tokiais, kurių negaila ištepti), patogiais drabužiais.Galite įsimesti ir papildomus batus pasivaikščiojimui Varėnoje, bet nebūtina.

Maistas

„Sandrauga“ pasiūlys lengvų užkandžių ir gėrimų, o šventėje paprastai galima paragauti sriubos, tačiau siūlome įsimesti ir savo maisto. Ypač, jei nemėgstate grybų.

Telefonas

Būtinai pasiimkite su savimi mobilųjį telefoną. Nors gamtoje ir norisi atitrūkti nuo miesto, bei kasdienių rūpesčių, tačiau jei susiklostytų nenumatytų aplinkybių, mobilus telefonas – Jūsų draugas Nr.1.

Ir pabaigai – mes suprantame, kad gera nuotaika nebūtinai nubunda 4 valandą ryto, tačiau pačioje šventėje be jos neapsieisite. Tad ruošiamės krepšius, šypsenas ir susitinkame rytoj Kauno pilies aikštelėje!

LPS „Sandrauga“ inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *