Pinigų 13-am atlyginimui yra, darbuotojams – ne

2015-12-18

Nuostolingai veikiančioje savivaldybės įmonėje lėšų trūksta viskam: pradedant elementariausiomis darbo sąlygomis, baigiant nors keliais papildomais eurais kvalifikuotų darbuotojų itin mažiems atlyginimams. Tiesa, vienam dalykui pinigų vis tik užtenka – tai įmonės administracijos priedams, priemokoms ir „tryliktiesiems atlyginimams“ – paaiškėjo vakar vykusio LPS „Sandrauga“ susitikimo su naujo padalinio nariais metu.

Vakar Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ specialistai lankėsi viename Šiaulių apskrities miestelyje įsikūrusiame naujame padalinyje, kur susitiko su savivaldybės įmonės darbuotojais.

Nariai profesinės sąjungos specialistams pasakojo apie kamuojančias problemas darbe: sudėtingas savo darbo sąlygas, itin mažus atlyginimus ir pan.

Galbūt iš pirmo žvilgsnio tai ir gali atrodyti normalu, kad nuostolingai veikianti įmonė negali užtikrinti savo darbuotojams nei papildomų priedų, nei pagerinti darbo ar poilsio sąlygų.

Tačiau pokalbio metu paaiškėjo ir kitas, itin įdomus niuansas – pasirodo, lėšų įmonė vis tik turi. Bent jau savo administracijos darbuotojų priedams, priemokoms prie ir taip ne pačių kukliausių algų, bei „tryliktiesiems atlyginimams“.

Tirdama šią informaciją, LPS „Sandrauga“ jau kreipėsi į savivaldybės įmonės steigėją – Šiaulių rajono savivaldybę. Kaip rutuliosis ši istorija informuosime vėliau.

Parengė Rūta Geležinė, LPS „Sandrauga“ inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *