2 % paramai pateikti liko savaitė

2016-04-21 pablo(45)

Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“ nuoširdžiai dėkoja visiems, jau prisidėjusiems prie mūsų veiklos 2%-ais pajamų mokesčio. Taip pat primename, kad jei norite mus paremti šiuo būdu, tai padarykite jau dabar, nes deklaracijų pateikimo terminas baigiasi kitą savaitę.

Iki gegužės 1 dienos dar galima skirti  2 procentus pajamų mokesčio  Lietuvos profesinei sąjungai „Sandrauga“ arba 1 procentu „Profesinių sąjungų centrui“. Tačiau norinčiuosius paremti mūsų veiklą, labai prašome nedelsti, nes paramos formos nepateiktos Valstybinei mokesčių inspekcijai iki gegužės 1 d. (o šiemet tai – savaitgalis!) paprasčiausiai  negalios.

Jei jau užpildėte popierinį anketos variantą ir norite jį palikti „Sandrauga“ būstinėje, tai padaryti prašome per savaitę – iki kito (vėliausiai) ketvirtadienio.

Jeigu norėtumėte pajamų mokesčio dalį skirti elektroniniu būdu, primename, kad tai padaryti galite prisijungę prie Elektroninės deklaravimo sistemos EDS (naudodamiesi el. bankininkyste):

1. Dešinėje pusėje spauskite „Paramos skyrimas“.internete

2. Ties „Forma elektroniniam pildymui“ pasirinkite pirmą simbolį „Pildyti formą tiesiogiai portale“.

3. Ties 6S ir 7S uždėkite varneles.

4. Pirmoje eilutėje E1 laukelyje pasirinkite „2“. E2 laukelyje įveskite 195772298 . E4 laukelyje įveskite „2“.forma-pildymui1

Antroje eilutėje E laukelyje pasirinkite „1“. E2 laukelyje įveskite 302411793 . E4 laukelyje įveskite „1“.

5. Paramą galima skirti nuo 1 iki 5 metų laikotarpiui. Jei norite mus paremti ne tik šiais metais, bet ir kelis ateinančius,E5 laukelyje įrašykite, iki kurių metų skiriate paramą. Jei paramą skiriate tik šiems metams, šį žingsnį praleiskite.

6. Viršuje dešinėje spauskite pateikti.

Ačiū, Jūs parėmėte „Sandrauga“ ir „Profesinių sąjungų centras“ !

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *