Profsąjungos kviečia į protesto akciją

2016-05-24 pablo(3)

Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“ kviečia nenuleisti rankų ir toliau priešintis „Socialinio modelio“ bei jo sudėtyje esančio Darbo kodekso priėmimui dalyvaujant protesto akcijoje birželio 16 d.

Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“, drauge su kitomis šalies profesinėmis sąjungomis, kviečia pasipriešinti naujam Darbo kodeksui ir ypatingai dirbantiesiems nepalankių nuostatų priėmimui. Protesto akcija vyks akcija vyks birželio 16 d., ketvirtadienį, 11val. Vilniuje, Nepriklausomybės aikštėje prie LR Seimo.

Priėmus liūdnai pagarsėjusiam (anti)Socialiam modeliui priklausantį Darbo kodeksą, su tokiomis nuostatomis kaip nenustatytos apimties darbo sutartys, nėščių moterų atleidimas, atleidimas be priežasties ir t.t., gyventi ir dirbti Lietuvoje bus prabanga, kurią sau leisti galės tik labai labai paklausių ir išskirtinių profesijų specialistai.

Tuo tarpu artėjančiuose Seimo rinkimuose balsuoti (dar) galėsime visi. Prasidėjus rinkiminei kampanijai, politikai iš kailio neriasi mėgindami pasirodyti mums kuo geresni, kuo patrauklesni, apskritai kuo „–esni“. O apsisukę registruoja dirbantiesiems nepalankias nuostatas į ir taip jau nepalankų Darbo kodeksą, mėgindami mus galutinai uždusinti.

Protesto akcijoje bus pabrėžiama, kad esame ne bevedė darbo jėgos masė, o dar ir RINKĖJAI, balsuojantys ne už butelį, o už savo ateitį. Todėl renginio metu numatomas stilizuotas balsavimas vertinant Seimo narių darbą, bei daugiausiai pakenkusių Seimo narių apdovanojimai.

Laikas: Birželio 16 d., 11 val.

Vieta: Nepriklausomybės aikštė prie LR Seimo, Vilnius

Transportas: LPS „Sandrauga“ mitingo dalyviams organizuoja bendrą transportą. Preliminariai jis pajudės 9 val. iš Kauno, A. Mickevičiaus gatvės (laikas ir vieta dar gali keistis). P.S. Jei esate iš kito Lietuvos miesto ir norite vyktu bendru transportu, dėl tikslesnių detalių prašome kreiptis tiesiogiai į Sandraugą žemiau nurodytais kontaktais.

Registracija: vyksta iki š.m. birželio 1 dienos e. paštu zivile.z@sandrauga.lt arba telefonu (8-37) 20 65 97.

LPS „Sandrauga“ inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *