Vyks plakatų dirbtuvės mitingui

2016-09-05 teptukai red

Artėjant visuotiniam profesinių sąjungų mitingui Darbo kodekso veto, LPS „Sandrauga“ kviečia renginiui ruoštis kartu. Šį trečiadienį, rugsėjo 7 d. organizuojamos mitingo plakatų dirbtuvės. 

Plakatų dirbtuvės vyks 2016-09-07, 16 val. LSP „Sandrauga“ būstinėje (Laisvės al. 46, Kaunas). Savo priemonių (popieriaus, rašiklių ir kt.) neštis nereikia, tačiau turėti idėją, ką norite pasakyti Seimo nariams apie Darbo kodekso liberalizavimą ir šį procesą lydėjusį cirką  – labai kviečiame.

Primename, kad rugsėjo 10-iosios mitingas organizuojamas atsižvelgiant į tai, kad iki šiol nėra priimtas oficialus sprendimas, kaip turi būti pasielgta su Prezidentės vetuotu Darbo kodeksu.

Nors žiniasklaidoje netyla pasisakymai, kad Darbo kodekso klausimas tikriausiai bus paliktas kitos kadencijos Seimui, būtent stebint naujojo Darbo kodekso priėmimą Seime ne kartą matėme įvairių fokusų, kai nutinka ne tik ne tai, kas skelbiama, bet įvykių seka apskritai prasilenkia su sąžiningumu, sveiku protu, o vietomis ir įstatymais.

Būtent todėl pirmąją oficialią Seimo darbo dieną – rugsėjo 10 – profesinės sąjungos kviečiasi susirinkti ir Seimo nariams priminti, kad yra stebimi rinkėjų – Lietuvos dirbančiųjų.

Mus išgirdo Prezidentė, privalo išgirsti ir Seimo nariai!
Mitingas už  Darbo kodekso veto vyks 2016 m. rugsėjo 10 d. 10 val. prie M. Mažvydo bibliotekos (Gedimino pr. 51, Vilnius).

LPS „Sandrauga“ inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *