Expired: Paskelbtas kandidatų į ministrus sąrašas

2016-11-24 83H

Šiandien paskelbtas kandidatų į ministrus sąrašas. 

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Profesinei sąjungai, žinoma, bene aktualiausia kas vadovaus už darbo santykius atsakingai Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai ir koks šio asmens požiūris į darbo santykius bei skandalingąjį Darbo kodeksą. Skelbiama, kad ministru pretenduoja tapti Vilniaus „Carito“ direktorius Linas Kukuraitis (38 m.), o žiniasklaidoje galima rasti tokį jo pareiškimą:

„Taip pat pašnekovas paminėjo, kad šeimų stiprinimo politika susijusi ir su palaipsniu dabartinio socialinio modelio keitimu – praėjusio Seimo palaimintas naujasis Darbo kodeksas turėtų būti taisomas.“
15 min. inf.
Švietimo ir mokslo ministerija

Kita itin aktuali ministerija – švietimo ir mokslo. Kandidatė į šios ministerijos vadovo postą – Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro vadovė Jurgita Petrauskienė (41 m.).

Profesinėms sąjungoms itin svarbu, kas vadovaus šiai ministerijai dėl dviejų priežasčių: pradėtų ir užstrigusių šakos kolektyvinių derybų bei sukauptos neigiamos patirties su ankstesniais ministrais.

Kitos ministerijos

Vadovauti Sveikatos apsaugos ministerijai siūlomas psichiatras Aurelijus Veryga (40 m.); Vidaus reikalų ministru siūlomas 43 metų Eimutis Misiūnas (43m.) šiuo metu dirbantis Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėju; Kultūros ministerijai vadovauti siūloma aktorė, vertėja, kultūros diplomatė Liana Ruokytė-Jonsson.

Parengė Rūta Geležinė, remiantis 15 min., Delfi, BNS ir kt. inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.