„Jūs šlykštūs sušikti gyvuliai!“ – boso žodžiai savo darbuotojams

vanellis2017-08-22

Rumunijoje tiriamas incidentas vienoje britiško kapitalo tekstilės gaminių siuvykloje. Čia susirinkę darbuotojai reikalavo iš savo darbdavio, kad būtų sumokėtas vėluojantis atlyginimas. Slapta kamera darytame įraše girdima boso keiksmų lavina ir grasinimai.

„Jūs esate sušikti gyvuliai, jūs sušikti valstiečiai!“ – tokiais žodžiais taikiai savo vėluojančio atlyginimo iš darbdavio prašiusius žmones išvadino Kipro ir Didžiosios Britanijos pilietybes turintis Eleftherios Vanellis. Negailėta ir daugiau įžeidžiančių epitetų: „valkatos“, „atsilikėliai“. Darbuotojams pasiūlyta atsiknisti, jeigu jie nesutinka su esama apmokėjimo tvarka. Be to, priminta, kad dalis darbuotojų Paulesti miesto gamykloje atlyginimų negauna nuo Kalėdų, taigi jiems dar pasisekė.

„Jeigu negalite palaukti pinigų kaip civilizuoti žmonės, tuomet tiesiog atsikniskite! Dinkite man iš akių! Jūs bjaurūs, esate man tiesiog šlykštūs“ – ne savo balsu darbininkams į veidus klykė E. Vanellis. – „Ilgiausi liežuviai bus atleisti, jūs čia nebedirbsite.“ Teritorinė darbo inspekcija jau pradėjo tyrimą dėl video įraše užfiksuotų E. Vanellio veiksmų.

Įdomu tai, kad atskiras tyrimas vykdomas ir dėl jo socialinio tinklo paskyros. Joje aptikta nuotrauka, kur E. Vanellis pasipuošęs liūdnai pagarsėjusio nacių vado Adolfo Hitlerio ūsais ir svastika. Nors teigiama, kad nuotrauka redaguota ir įkelta kito asmens, vadovo elgesys su darbuotojais šiai nuotraukai iš principo neprieštarauja. Tačiau pateikti kaltinimus E. Vanelliui gali būti sudėtinga, nes Rumunijos žiniasklaida praneša, kad oficialiuose dokumentuose jis net nefigūruoja kaip įmonės vadovas.

Video įrašą galite peržiūrėti čia: https://www.thesun.co.uk/news/4207734/british-factory-owner-filmed-swearing-workers-unique-clothing-romania

Parengta pagal thesun.co.uk inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *