Susitikimas su Kauno apskr. VPK vadovybe

Kauno AVPK2017-09-29

Profesinės sąjungos „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis rugsėjo 28 d. dalyvavo susitikime su Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato vadovais. Svarią dalį Kauno policijos pareigūnų ir darbuotojų jungiančios „Sandraugos“ pirmininkas susitikime bendravo su komisariato viršinininko atsakingais pavaduotojais Dariumi Pliavga ir Evaldu Lašinsku.

Už policijos įstaigos veiklos organizavimą ir išteklių valdymą atsakingas viršininko pavaduotojas E. Lašinskas profesinei sąjungai pateikė dirbančių, priimtų ir atleistų pareigūnų statistiką. Taip pat informuota apie numatytus pareigūnų paskatinimus Angelų sargų (spalio 2 d.) ir Kriminalinės policijos dienos (spalio 27 d.) progomis.

Viršininko Dariaus Žukausko pavaduotojas be kita ko pasidžiaugė gausėjančiomis policijos pareigūnų gretomis ir augančiu konkurencingumu darbo rinkoje. Nuo šių metų liepos 1 d. įvedus „Planą 1000“. Jo pagrindas – užtikrinti, kad pareigūnai iki 2020 m. mažiausiausias pareigūnų darbo užmokestis turėtų siekti bent 1000 eurų. Dabar pirminės grandies pareigūnai gauna ne mažiau 700 eurų, o vidurinės grandies –  ne mažiau 850 eurų „į rankas“ gautų. Vadovaujantis šiuo planu, nuo kitų metų liepos 1 d. darbo užmokestį atitinkamai suplanuota kelti iki 850 ir 1000 eurų.

E. Lašinskui iškėlus pagal naująjį Darbo kodeksą būtinos darbo tarybos steigimo Kauno apskr. VPK reikalingumą, „Sandraugos“ pirmininkas užtikrino, jog to daryti policijai nereikės. Taip yra todėl, jog nematomos narystės principą savo nariams vienintelė Lietuvoje siūlanti profesinė sąjunga „Sandrauga“ savo gretose turi reikiamą skaičių policijos pareigūnų ir darbuotojų, kad darbo taryba nebūtų kuriama.

LPS „Sandrauga“ inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.