„Sandraugos“ pirmininko K. Juknio sveikinimas Angelų sargų (Policijos) dienos proga

Policijos diena62017-10-02

Šiandien – Angelų sargų arba Policijos diena. Ta proga Kauno Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje įvyko šv. Mišios ir apdovanojimų ceremonija. Joje savo žodį tarė ir „Sandrauga“. Lietuvos profesinės sąjungos pirmininkas Kęstutis Juknis prieš kelias valandas pasibaigusiame renginyje su jų diena pasveikino visus pareigūnus bei apdovanojo ištikimus profsąjungos narius už solidarumą, nuoširdų bendradarbiavimą ir iniciatyvumą ginant bei atstovaujant pareigūnų interesus.

Profesinės sąjungos „Sandrauga“ pirmininkas K. Juknis pasveikino visus susirinkusius kartu tokią prasmingą Angelų sargų (Policijos) dieną ir tarė šiuos žodžius: „Paprastai angelai sargai suvokiami kaip metaforinės būtybės, tačiau Jus visi esantys čia ir visi tie, kurie šiuo metu atlieka savo tiesiogines pareigas, esate įrodymas, kad taip nėra. Tik dėl Jūsų sunkaus ir įtempto darbo mes visi galime jaustis saugiai.

Jūsų kasdieninė misija – ginti, saugoti, padėti. Ji įkvepia mus tikėti gražesne, šviesesne bei saugesne rytdiena. Nuolat susiduriate su daugybe pačių ivairiausių situacijų ir įšūkių – ir, nepaisant nieko, juos įveikiate. Jūsų drąsa ir stiprybė yra sektinas pavyzdys mums visiems, kurį prisimename kasmet spalio 2 d.

Pirmoji policijos diena Lietuvoje paminėta dar 1921 m. Šiandien švenčiame jau atgimusios Lietuvos policijos profesinę šventę. Vertiname didžiulį jūsų per visus metus atliktą darbą. Puikiai suprantame, kad tikras pareigūnas – tai nėra tik funkcijos ir pareigos, tačiau ir žmogiškas požiūris į žmogų, kolegą, bendradarbį. Tai ir supratimas, atjauta, kolegiškumas, solidarizacija su kitais dirbančiais šį sunkų, tačiau išskirtinį ir gyvybiškai mums visiems svarbų darbą.

Manome, kad pareigūnai, kurie solidarizuoja visą bendruomenę, yra patys svarbiausi – Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ vardu norime juos pasveikinti Angelų sargų šventės proga ir įteikti padėkos raštus už solidarumą, nuoširdų bendradarbiavimą ir iniciatyvumą ginant bei atstovaujant pareigūnų interesus.

Su Jūsų diena! Gražios profesinės šventės.“

„Sandraugos“ pirmininkas Kęstutis Juknis

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *