Kovo 11-oji: Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Kovo 11 diena2018-03-11

Šiandien minime vieną svarbiausių ir atmintiniausių Lietuvos istorijos datų. 1990 m. kovo 11 d. Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą, kuriame rašoma, kad atstatomas 1940 m. svetimos jėgos panaikintas Lietuvos Valstybės suvereninių galių vykdymas ir Lietuva nuo šiol yra nepriklausoma valstybė. Akte remiamasi 1918 m. vasario 16 d. pasirašytu Lietuvos nepriklausomybės aktu, kuris niekada nenustojo turėjęs teisinės galios.

Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną galime pažvelgti į mūsų valstybės nueitą kelią. Būtent šiandien yra ta diena, kai visi kartu galime pasidžiaugti atkurtąja Nepriklausomybe. Įvertinkime ją ir supraskime, kad Laisvė, kurią turime šiandien, kažkada nebuvo duotybė – ją reikėjo išsikovoti mums patiems. Kartu supraskime, kad tik nuo mūsų priklausys, kokią valstybę mes sukursime, kokioje Lietuvoje gyvens mūsų vaikai ir kokią ją regės pasaulis.

Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“ nuoširdžiai sveikina visus ištikimus sandraugiečius su šia valstybės diena ir linki santarvės, gerovės, vidinės tvirtybės ir tikėjimo Lietuvos ateitimi bei jos istorijos tęstinumu. Visi kartu dirbkime Lietuvos naudai ir stiprinkime mūsų valstybę prasmingais darbais. Būkime vieningi ir solidarūs!

LPS „Sandrauga“ kolektyvas.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.