Kviečiame kartu vykti į Gegužės 1-osios minėjimą Vilniuje!

Darbodiena2018-04-11

LPS  „Sandrauga“ kartu su kitomis respublikinėmis profesinėmis sąjungomis apjungs jėgas minint Gegužės 1-ąją – Tarptautinę Darbininkų dieną. Į visų dirbančiųjų šventės minėjimą „Sandrauga“ iš Kauno nemokamai veš ir atgal po renginio parveš autobusu. Norinčiuosius laisvą dieną praleisti prasmingai kartu su „Sandraugos“ kolektyvu ir profsąjungos nariais, prašome iš anksto registruotis išvykai.

Gegužės 1-oji – tarptautinė Darbininkų diena, kurios ištakos siekia 1886 m. Čikagos įvykius. Jų metu Čikagos policija malšino savo darbo sąlygas pagerinti reikalaujančių darbininkų demonstraciją. LPS „Sandrauga“ kviečia prisidėti prie šios visiems dirbantiesiems svarbios dienos paminėjimo kartu su kitomis profsąjungomis Vilniuje rengiamame mitinge.

Minėjimo gegužės 1-ąją dieną, antradienį, Vilniuje pradžia numatoma 12 val., todėl iš Kauno „Sandraugos“ autobusas pajudės apie 10 val. Bendras profsąjunginis renginys vyks V. Kudirkos aikštėje prie Vyriausybės. Planuojama, kad čia stovės ir palapinių miestelis, vyks koncertas, diskusijos, bus verdama ir dalinama košė. Minėjimo metu laukiama gausios minios profsąjungiečių ir jiems pritariančių žmonių, nes renginys šiemet bus išties bus pakitusio formato ir kur kas vakarietiškesnis.

Raginame nedelsti ir jau dabar registruotis laisvos dienos išvykai į Vilnių, nes vietų autobuse skaičius sparčiai tirpsta. Tel. 8 37 206597 ir 8 655 85311, el. p. info@sandrauga.lt

LPS „Sandrauga“ inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.